Gizlilik Bildirimi

Gizlilik bildirimi, www.payofin.com adresi için geçerlidir.

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. Temsilci/Müşteri memnuniyetine verdiği önem ve güven odaklı hizmet felsefesi ile gizlilik ilkesine saygılı bir şekilde ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Ödeme Kuruluşu olarak hizmet veren değerli temsilcilerimizden, FÖY iç tüzüğü çerçevesinde zorunlu olarak alınması gereken bilgiler, evraklar yanı sıra yalnızca vermeyi hedeflediğimiz en iyi hizmeti sunabilmek amacı ile gerekli olduğu kesinleşen bilgiler alınmaktadır.

www.payofin.com adresine girilen bilgilerin güvenliğini sağlayabilmek açısından kuruluşumuz sistem ve internet altyapısını maksimum seviyede tutarak gerekli önlemleri almıştır.Bu konuda daha detaylı bilgi talebi için 444 9 369

Toplamış olduğumuz Temsilci/Müşteri bilgilerinin gizliliği, güvenliği hususundaki hassasiyetimiz yüksek seviyededir. Temsilci/Müşteri bilgileri, görevlilerinin söz konusu bilgilere erişimleri FÖY iç tüzüğünde belirtilmiş güvenlik politikaları çerçevesinde düzenlenmiştir ayrıca Temsilci/müşteri bilgileri iç tüzükte belirtilen yargı durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile asla paylaşılmamaktadır.

FÖY, tüm ticari iş ortakları ve satış ortaklıklarında kullandığı/imzaladığı sözleşmelerde. kesinlikle Temsilci/Müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulundurmaktadır.

FÖY, güvenliğin sağlanabilmesi sebebi ile Temsilci/müşteri ‘den bilgi talebi ve yaptırımlarda bulunma hakkına sahiptir.

FÖY, www.payofin.com adresinde kullandığınız e-posta, gizli soru, şifre vb. bilgileri forum siteleri, arkadaşlık siteleri, sosyal medya vb. alanlarda kullanılmaması gerektiği hususunda Temsilci/Müşteri ‘leri uyarır.

FÖY, Temsilci/Müşteri bilgilerini sadece kendi talepleri doğrultusunda güncellemektedir.

Temsilci/Müşteri, www.payofin.com adresine giriş yaptığı bilgileri bilgisayarına kaydetmesi, sözleşme ile muhatap kabul edilen kişi dışında 3. kişiler ile paylaşması ve hususi bilgisayar/internet bağlantısında standart statik ip kullanılmaması durumunda tüm sorumluluk tamamen Temsilci/müşteriye aittir.

www.payofin.com içerisinden farklı web sitelere link verilebilmektedir. Gizlilik bildirimi www.faturaodemeyeri.com.tr adresi için geçerlidir. Gizlilik bildiriminde yer alan taahhütlerimiz diğer web sitelerini kapsamamaktadır. İlgili diğer sitelere ziyaret halinde o sayfa niteliğinde belirtilmiş gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam maksatlı veya başka bir maksat ile direkt link ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. sorumlu değildir.

www.payofin.com‘de yayınlanan tüm içerik ve görsellerin telif hakları FÖY Fatura Ödeme Kuruluşuna aittir. Tescilli marka, patent, mülkiyet sahiplik bildirimine sahip olan FÖY, usulsüz paylaşım ve taklit niteliği tespit ettiği anda hak talebi ve ceza-i tedbirler alma yetkisine sahiptir.

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. www.payofin.com adresinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkına sahiptir.

FÖY, gizlilik bildirimini gerekli bulduğu durumda güncelleme hakkına sahiptir. FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş ‘den almış olunan hizmetin sürekli şekilde kullanımı halinde ve iptal dilekçesi kuruma ulaşmamış olduğu durumlarda Temsilci/Müşteri tüm gizlilik bildirimini ve güncellemeleri kabul etmiş sayılmaktadır.

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. ilgili iç tüzük maddesi çerçevesinde, Temsilci/Müşteri bilgilerinin gizliliğini temin ederek güveninize saygı duyduğunu belirtmektedir.

Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş.

Yetkili Denetim Organı:
Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB)
Adres: Hacı Bayram Mah. İstiklal Cad. No:10 06050 Ulus Altındağ Ankara
Telefon: +90 312) 507 50 00
Web Adresi: www.tcmb.gov.tr

TCMB

Address

Payofin, FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş.'nin tescilli markasıdır.

Book a table

Gizlilik Politikası

Opening hours 

© 2021 Payofin - Tüm Hakları Saklıdır.

Payofin web sitesi Murat Kibaroğulları tarafından hazırlanmış ve düzenlenmiştir. İletişim ve bilgi için: merhaba@muratkibarogullari.com